Aktuality

Starší přípravka

Kluci obsadili třetí místo na turnaji starších přípravek v Málkově o pohár Čechie Hrušovany.

St přípravka

Starší přípravka se zúčastnila turnaje ve Strupčicích, kde obsadila 6.místo.

St. přípravka

Starší přípravka zakončila podzimní část sezóny vítězstvím na domácím hřišti SK Černovice- SFK Meziboří 10:5. Kluci vstřelili první dvě branky, na které dokázali hosté ještě odpovědět, avšak další góly v síti hostů nás už  uklidnili. Náskok jsme si pak udržovali po celý zápas a utkání dovedli do vítězného konce.

St. žáci

Ve 12.kole starší žáci přivítali na domácím hřišti Žatec. Po dobře odehraném  prvním poločase, kdy jsme vstřelili první branku ,jsme ve druhém poločase polevili. Nám soupeř vstřelil 3 góly. Zápas bude řešit komise z důvodu neoprávněného hraní dvou hráčů hostujícího týmu .

Ml. přípravka

V dohrávaném 1. kole mladší přípravky jsme doma přivítali  TJ Spartak Perštejn  a jednoznačně zvítězili ⚽️ kluci hráli krásný fotbal a s chutí si zastříleli ⚽️⚽️⚽️

V 10. kole starší přípravky SK Černovice/ Málkov jsme přivítali na domácím hřišti TJ Spartak Perštejn . Po ospalém začátku kluci v druhé polovině zápasu přidali a zaslouženě zvítězili ⚽️⚽️⚽️

V dohrávaném 6.kole zvítězili kluci ze starší přípravky na hřišti Juniora Chomutov 4:2. Ve vyrovnaném zápase za deštivého počasí rozhodla větší vůle po vítězství od našeho týmu.

St. dorost

V 9.kole zvítězili starší dorostenci na hřišti FK Bílina 5:1. Po vyrovnané první půli jsme dokázali konečně proměnit vypracované šance a utkání dotáhnout do vítězného konce. Tři góly vstřelil Pepa Polák, po jedné přidali Kuba Štolc a Michal Pardubský. K vítězství přispěl jistým výkonem brankář Saša Kadeřábek. Pochvalu zaslouží všichni za bojovný výkon.

V pátek 9.kole zvítězila mladší přípravka na hřišti Junioru Chomutov 5:7. Vyrovnané utkání převážil na naší stranu čtyřgólový Kuba Vondráček.

St. žáci

V desátém kole na domácím hřišti jsme přivítali Krásný Dvůr. Po prohraném poločase jsme se ve druhém poločase zvedli a zápas jsme vyhráli 3:2

Mladší přípravka v 8.kole porazila na domácím hřišti SK Strupčice 9:4. Po matném začátku dokázali kluci zápas do poločasu otočit a v druhém poločase si vítězství nenechali sebrat.

Starší přípravka SK Černovice vybojovala v 8.kole vítězství na hřišti Hrušovan 3:2. Kluci bojovali po celý zápas a zaslouženě vyhráli.

Ml. žáci

V osmém kole jsme na domácím hřišti v Málkově přivítali hráče Sokola Březno. Už od počátku utkání jsme měli mírnou herní převahu,kterou jsme v druhém poločase přeměnili v pět gólů a zaslouženě vyhráli 7:2

Ml. žáci

V sedmém kole naši mladší žáci prohráli 2:3 vyrovnaný zápas s Podbořany až gólem v poslední minutě. Mrzet nás můžou jen neproměněné šance. 2x se trefil Matěj Skupa.
V devátém kole hráli starší žáci na hřišti Vilémova. Po podařené první půli, kdy  jsme na hřišti dominovali a mohli vstřelit víc než dva góly, jsme zaspali nástup do druhého poločasu. Po inkasovaném gólu nám chvíli trvalo, než jsme se vrátili do hry, ale ve zbytku zápasu jsme již domácí k ničemu nepustili a zvítězili 1:2.
Zobrazeno 1–15 z celkem 16

A-tým získal 3 výhru v řadě

A-tým získal třetí výhru v řadě a zažívá tak parádní vstup do sezóny.

Podpořte našeho bývalého spoluhráče!

Na sobotním přípravném utkání 3. 8. mezi FK Rašovice a rezervou Klášterce bude probíhat sbírka pro našeho bývalého spoluhráče Zbyňdu...

Den s fotbalem

Dne 22.6.2024 se konal na hřišti v Černovicích Den s fotbalem. Fotbalových soutěží se zúčastnili děti z kategorií mladší a starší...