Archiv

A-tým získal 3 výhru v řadě

A-tým získal třetí výhru v řadě a zažívá tak parádní vstup do sezóny.

Podpořte našeho bývalého spoluhráče!

Na sobotním přípravném utkání 3. 8. mezi FK Rašovice a rezervou Klášterce bude probíhat sbírka pro našeho bývalého spoluhráče Zbyňdu Dvořáka. Za každou korunu mockrát děkujeme.

Den s fotbalem

Dne 22.6.2024 se konal na hřišti v Černovicích Den s fotbalem. Fotbalových soutěží se zúčastnili děti z kategorií mladší a starší přípravky i mladších a starších žáků Černovic.
Součástí akce bylo vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií v soutěžní sezóně 2023/2024 a předání individuálních ocenění v rámci družstev. Nakonec si všichni užili i atrakce v podobě skákacího hradu a bumber ballu.

Víkendové výsledky našich mužstev

Přinášíme vám výsledky našich družstev. SK Černovice mají za sebou další úspěšný víkend.

A-tým poráží doma Baník Most-Souš B 1:0

Mladší žáci skončili na 3. místě zimní ligy mladších žáků OFS Chomutov.

Mladší žáci, druhý turnaj OFS Chomutov v Málkově.

Dnes si odnášíme dvě remízy, jednu výhru a jednu prohru. Týmový výkon za mě super, výkon od všech kluků také super, převážně dostáváme góly po našich chybách, máme ještě na čem pracovat, všem ještě jednou děkuji za přístup a hlavně za chování a výkon.⚽️????????

Mladší přípravka vybojovala krásné 4. místo

Mladší přípravka se zúčastnila turnaje ve Strupčicích. Kluci vybojovali krásné 4. místo. Ještě jednou všem moc děkujeme.

Kluci vybojovali 6. místo

Starší přípravka se zúčastnila turnaje ve Strupčicích, kde obsadila 6.místo.

Do první nominace nově vzniklé futsalové reprezentace U17 se prosadil hráč SK Černovice Jan Majzner

Do první nominace nově vzniklé futsalové reprezentace U17 se prosadil hráč SK Černovice Jan Majzner, který je současně i hráč futsalového týmu Baník Oxyworld Chomutov. Přejeme Honzovi v reprezentaci hodně úspěchů a věříme, že se do budoucna prosadí další hráči našeho fotbalového klubu.

Starší přípravka zakončila podzimní část sezóny vítězstvím 10:5

Starší přípravka zakončila podzimní část sezóny vítězstvím na domácím hřišti SK Černovice- SFK Meziboří 10:5. Kluci vstřelili první dvě branky, na které dokázali hosté ještě odpovědět, avšak další góly v síti hostů nás už  uklidnili. Náskok jsme si pak udržovali po celý zápas a utkání dovedli do vítězného konce.

Starší dorost zvítězil v Teplicích 1:2

Trenér Jan Majzner:

V desátém kole zavítal starší dorost na hřiště Teplic, utkání se od první minuty odehrávalo ve vysokém tempu se spoustou osobních  soubojů, jako první šli do vedení Teplice po naší chybě ve středu pole a následném brejku, naštěstí jsme dokázali rychle odpovědět a poločas dohrát za stavu 1:1. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a byli vyrovnanějším soupeřem, obrovskou obětavostí a vůlí všech hráčů jsme si nakonec dokráčeli pro tři body, když v devadesáté minutě po chybě golmana rozhodl Martin Beran. Klukům patří velký dík za nasazeni a bojovnost

Po dobrém výkonu vezeme ze Srbic bohužel pouze bod.

Zápas nabídl spoustu neproměněných šancí na obou stranách, 2 penalty a nakonec i penaltový rozstřel ve kterém byli šťastnější domácí v poměru 4:2.

A-tým se nadřel na výhru 2:1 proti Baníku Modlany

Ve 12 kole jsme doma přivítali soupeře z Modlan a prali se o udržení druhé příčky v tabulce. Po nepřesvědčivém výkonu našeho mužstva v prvním poločase jsme šli do kabin s mankem 0:1....Po zlepšené hře ve druhém poločase jsme zaslouženě vyhráli 2:1 a udrželi druhý flek v tabulce.

Víkendové výsledky

Zobrazeno 1–15 z celkem 31

Na sobotním přípravném utkání 3. 8. mezi FK Rašovice a rezervou Klášterce bude probíhat sbírka pro našeho bývalého spoluhráče Zbyňdu...

Dne 22.6.2024 se konal na hřišti v Černovicích Den s fotbalem. Fotbalových soutěží se zúčastnili děti z kategorií mladší a starší...