1:2 (1:1)
Starší dorost | | Mládež

Starší dorost zvítězil v Teplicích 1:2

Trenér Jan Majzner:

V desátém kole zavítal starší dorost na hřiště Teplic, utkání se od první minuty odehrávalo ve vysokém tempu se spoustou osobních  soubojů, jako první šli do vedení Teplice po naší chybě ve středu pole a následném brejku, naštěstí jsme dokázali rychle odpovědět a poločas dohrát za stavu 1:1. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a byli vyrovnanějším soupeřem, obrovskou obětavostí a vůlí všech hráčů jsme si nakonec dokráčeli pro tři body, když v devadesáté minutě po chybě golmana rozhodl Martin Beran. Klukům patří velký dík za nasazeni a bojovnost

SK Černovice:

Kadeřábek (B), Dráb (K), Polák, Beran, Majzner, Kříž, Straka, Národa, Krutina, Ferenčík, Plecháč

Kodeš (B), Pardubický, Černý, Štolc, Voigt, Kubec, Zavadil

Branky: Polák, Beran

Stadion: Anger- UMT

Ohlasy

A-tým získal 3 výhru v řadě

A-tým získal třetí výhru v řadě a zažívá tak parádní vstup do sezóny.

Podpořte našeho bývalého spoluhráče!

Na sobotním přípravném utkání 3. 8. mezi FK Rašovice a rezervou Klášterce bude probíhat sbírka pro našeho bývalého spoluhráče Zbyňdu...

Den s fotbalem

Dne 22.6.2024 se konal na hřišti v Černovicích Den s fotbalem. Fotbalových soutěží se zúčastnili děti z kategorií mladší a starší...