SK ČernoviceTJ Proboštov

3:0 (1:0)
A-tým | | A-tým

Áčko doma porazilo TJ Proboštov 3:0

Zasloužené vítězství na domácím hřišti 3:0 s Proboštovem po poločasovém výsledků 1:0. Hosté nevyužili své šance v první půli po chybách naší obrany a to rozhodlo. Konec zápasu jsme si již pohlídali. Branky: Klima 2x a Bachor

SK Černovice:

Nejedlý (B), Špicar, Bachor, Cembalo, Nezbeda, Liška (Mirga 60.), Vlach (Fianko 78.), Sanko (Kubánek 77.), Jelínek (Klíma 62.), Kasal, Pavlica (K)

A-tým získal 3 výhru v řadě

A-tým získal třetí výhru v řadě a zažívá tak parádní vstup do sezóny.

Podpořte našeho bývalého spoluhráče!

Na sobotním přípravném utkání 3. 8. mezi FK Rašovice a rezervou Klášterce bude probíhat sbírka pro našeho bývalého spoluhráče Zbyňdu...

Den s fotbalem

Dne 22.6.2024 se konal na hřišti v Černovicích Den s fotbalem. Fotbalových soutěží se zúčastnili děti z kategorií mladší a starší...