Archiv

A-tým poráží doma Baník Most-Souš B 1:0

Po dobrém výkonu vezeme ze Srbic bohužel pouze bod.

Zápas nabídl spoustu neproměněných šancí na obou stranách, 2 penalty a nakonec i penaltový rozstřel ve kterém byli šťastnější domácí v poměru 4:2.

A-tým se nadřel na výhru 2:1 proti Baníku Modlany

Ve 12 kole jsme doma přivítali soupeře z Modlan a prali se o udržení druhé příčky v tabulce. Po nepřesvědčivém výkonu našeho mužstva v prvním poločase jsme šli do kabin s mankem 0:1....Po zlepšené hře ve druhém poločase jsme zaslouženě vyhráli 2:1 a udrželi druhý flek v tabulce.

A-tým bere 2 body z Mostu a je zpátky na druhém místě tabulky.

Trenér Martin Boček:

Dneska těžkej zápas s kvalitním soupeřem, velká spokojenost s předvedenou hrou, byli jsme v zápase lepším týmem, dobře jsme drželi balón a soupeře jsme přehrávali, bohužel v 90 ti minutách se nám nepodařilo vsítit branku. V penaltovém rozstřelu jsme uspěli a bereme dnes 2 body.

Áčko doma porazilo TJ Proboštov 3:0

Zasloužené vítězství na domácím hřišti 3:0 s Proboštovem po poločasovém výsledků 1:0. Hosté nevyužili své šance v první půli po chybách naší obrany a to rozhodlo. Konec zápasu jsme si již pohlídali. Branky: Klima 2x a Bachor

Áčko doma nezvládlo zápas a prohrálo 1:2

Ohlas asistenta trenéra Martina Kovácze:

V 9. kole jsme doma přivítali souseda v tabulce, třetí Vilémov. Po remíze v poločase 1:1, kdy jsme byli celý zápas lepším mančaftem jsme nakonec prohráli 2 góly z penalt 2:1.

A-tým jednoznačně vyhrál na půdě v Žatci 0:6

Hodnocení zápasu trenéra Martina Bočka:

Museli jsme improvizovat se složením obrany a trochu promíchat sestavu, ale po celý zápas jsme hráli hezkej kombinační fotbal a byli jednoznačně lepší ve všech činnostech, pochvalu zaslouží celý team

A-tým vyhrál doma nad FK Jílové 2:0

A-tým doma potvrdil formu z Ledvic, když si doma poradil s dobře bránícím Jílovým, které vzdorovalo až do 55. minuty, kdy otevřel skóre Valach. Poté přidal druhý gól Honza Nezbeda a áčko si dalšími 3 body zajistilo momentální druhé místo v krajském přeboru.

A-tým zvítězil na hřišti Ledvic 0:4.

A-tým dnes znovu naskočil na vítěznou vlnu, když zvítězil na hřišti Ledvic 0:4.

První gól za SK Černovice si připsal Daniel Klíma a hattrick zaznamenal Lukáš Vlach.

Slova asistenta trenéra Martina Kovácze:

Po vyrovnaném začátku v zápase a bez využití šancí na obou stranách jsme se ujali vedení po nádherné kombinaci našich hráčů. Poločas jsme si již pohlídali a odcházeli do kabin za stavu 0:1. Druhý poločas byl již v režii našich fotbalistů, kdy jsme přidali ještě 3 góly a odvezli si další 3 zasloužené body z venku a prodloužili naší neporazitelnost na hostujících hřištích. Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon.

A-tým podlehl doma Brný 0:3

A-tým nezvládl utkání o první místo v tabulce s SK Brná.

Po neproměnění několika našich 100% šancí, bohužel prohráváme 0:3. Další zápas nás čeká 16. 9. na hřišti SK Viktorie Ledvice, kde budeme chtít naskočit zpět na vítěznou vlnu.

A-mužstvo vyhrálo 0:3 na hřišti v Dobroměřicích.

A-mužstvo včera vyhrálo 0:3 na hřišti v Dobroměřicích a zajistilo si tak účast v osmifinále krajského poháru.

První poločas jsme odcházeli do kabin za stavu 0:1 po krásném gólu Honzi Nezbedy, který se vrací po zranění. Druhý poločas jsme prostřídali a zápas jsme měli plně pod kontrolou. Branky přidal Lukáš Vlach a Lukáš Liška.

Zobrazeno 1–11 z celkem 11

A-tým získal 3 výhru v řadě

A-tým získal třetí výhru v řadě a zažívá tak parádní vstup do sezóny.

Podpořte našeho bývalého spoluhráče!

Na sobotním přípravném utkání 3. 8. mezi FK Rašovice a rezervou Klášterce bude probíhat sbírka pro našeho bývalého spoluhráče Zbyňdu...

Den s fotbalem

Dne 22.6.2024 se konal na hřišti v Černovicích Den s fotbalem. Fotbalových soutěží se zúčastnili děti z kategorií mladší a starší...